Шелдон Адельсон залучає до своєї кампанії колишнього сенатора

         Клуб любителей покера, покер в регионах

 

Дата створення: 26.03.2014

 

Гральний магнат Шелдон Адельсон прийняв на роботу колишнього сенатора Бланш Лінкольн для участі в його кампанії по забороні онлайн-гемблінгу. За повідомленнями преси, корпорація Адельсона Las Vegas Sands найняла Lincoln Policy Group. Колишній сенатор від Арканзасу Бланш Лінкольн і її колишній адміністратор Роберт Холіфілд тепер будуть працювати на гральну компанію.

 

Цей контракт слід розглядати у світлі війни, яку мільярдер, який є найбільшим спонсором Республіканської партії, оголосив онлайн-гемблінгу. В кінці 2013 року людина, що займає 11-е місце в рейтингу найбагатших жителів США, заявив, що готовий витратити стільки, скільки потрібно» для припинення азартних ігор в інтернеті.

 

Адельсон стверджує, що беттінг в мережі завдає шкоди суспільству і може витіснити з бізнесу традиційні казино. Для боротьби він, зокрема, створив Коаліцію за припинення онлайн-гемблінгу. Інші учасники ринку, в тому числі, Caesars Entertainment і MGM Resorts, дотримуються іншої думки і формують свої коаліції для лобіювання та юридичної підтримки.

 

Найближчим часом боротьба перекинеться на Капітолійський пагорб, так як очікується, що сенатор Ліндсі Грем представить законопроект про заборону онлайн-гемблінгу. Депутат Джейсон Чаффец готується представити подібний законопроект у Палаті представників.

 

Лінкольн представляла Арканзас у Сенаті з 1999 по 2011 рік. У 2013 році вона створила свою організацію, що займається лобіюванням.