Золтан Гал здобув перемогу в Eureka Vienna Main Event

         Клуб любителей покера, покер в регионах

 

Дата створення: 26.03.2014

 

Після п'яти днів гри найбільший на даний момент турнір серії Eureka підійшов до логічного завершення. Всі фішки знаходяться у одного гравця, а інші учасники, ймовірно, жалкують про втрачені можливості або про нестачу везіння. Цей єдиний гравець, що стоїть з високо піднятою головою, - угорець Золтан Гал, який забрав €208 655 за виступ у чудовому палаці Хофбург. Останньою перешкодою на його шляху до перемоги, пише ceprincipat.com, був Андреас Фройнд з Австрії, який вийшов в хедз-ап з великим відставанням по фішках - 7 600 000 проти 20 700 000. Він зміг трохи збільшити свій стек, але так і не зумів наздогнати опонента.

 

Коли у Фройнда було близько двадцяти п'яти великих блайндів, він з радістю використав можливість виставитися з кишеньковими вісімками. Однак він тут же був розчарований, побачивши, що знаходиться далеко позаду кишенькових десяток Гала. Борд 6-7-7-До-6 став для австрійця сигналом відбою. Однак за друге місце він отримав €174 655.

 

Призовий фонд був розподілений інакше, ніж це було оголошено після закриття реєстрації. Це сталося тому, що учасники хедз-апу уклали угоду, відклавши для переможця €10 000.

 

Блазей Пжигожевскі з Польщі зайняв третє місце, незважаючи на те, що протягом тривалого часу лідирував під час гри втрьох. Мабуть, карти вирішили не співпрацювати з ним, оскільки він програв кілька шоудаунів поспіль і, врешті-решт, був виведений з гри Галом. Пжигожевскі був змушений погодитися з тим, що це просто не його день. Втім, отриманий приз у розмірі €98 210 може допомогти йому дещо полегшити це почуття.

 

Незважаючи на вихід за фінальний стіл в ранзі чіп-лідера, справи у Маркуса Стогера пішли не найкращим чином. Свій виступ австрієць фінішував на п'ятому місці, заробивши €56 600. Щось подібне сталося і з Брайаном Перісом (США), так як він почав день на другій позиції чіп-каунта, а завершив лише на четвертій, і це принесло йому €72 230.