Баррі Грінштейн обговорює кар'єру в гольфі

         Клуб любителей покера, покер в регионах

 

Дата створення: 26.03.2014

 

Ім'я Баррі Грінштейна з'являється в заголовках останнім часом нечасто, але це не применшує його досягнень в покері. Досвідчений покерний профі виграв у турнірах більше $8 000 000, а також три золотих браслети WSOP. Однак, цікаво, що його життя могло пройти зовсім інакше, якщо б він пізнав професійний успіх в іншій улюбленій грі - гольфі.

 

Нещодавно Грінштейн обговорював це у своєму блозі на сайті PokerStars. Він розповів, що почав грати в гольф у віці 12 років. На жаль, його кар'єра перервалася, коли він двічі не зміг потрапити в команду Університету Іллінойсу. Але зробити це, ймовірно, Баррі завадила брудна гра конкурентів. В блозі він наводить приклади обману, до якого вдавалися гравці, щоб отримати місце в команді.

 

Як би дивно це не прозвучало для широкої публіки, однією з причин переходу з гольфу в покер стало те, що карткова гра чесніше. Хоча у покеру більше темна репутація, кодекс честі в ньому важливіше, ніж у гольфі, так званої грі джентльменів.

 

З цього поста можна також винести цікаву інформацію про те, що Грінштейн може потрапити в ціль м'ячем з 280 ярдів, що є непоганим показником навіть для профі.

 

І ще Баррі написав про своїх матчах з іншим покерним професіоналом Філ Айві. Той починав набагато слабкіше, ніж Грінштейн, але продовжував практикуватися і практикуватися. Зрештою Айві став настільки сильний, що почав перемагати колись перевершував його супротивника. Можливо, саме тому Грінштейн згадав про своє «воістину прикрою кар'єрі в гольфі», коли він багато тренувався віком 12 - 16 років.