Скоро в Unibet почне діяти нова програма лояльності

         Клуб любителей покера, покер в регионах

 

Дата створення: 25.03.2014

 

Автономний покер рум Unibet було запущено всього два тижні тому, але оператор продовжує шукати шляхи поліпшення досвіду для гриндеров і рекреаційних гравців. За загальним визнанням, мета закладу - збирати натовп випадкових гравців. Однак гриндерам буде приємно дізнатися, що вже знаходиться в роботі постійна програма лояльності, а нинішня діє тільки в березні. Останні повідомлення на форумі 2+2 користувача Sciolist, представника Unibet, показують, що нова система може вступити в силу 1 квітня.

 

Ця програма не приурочена до Дня дурня, так як більшість гравців, які продовжують стікатися в рум, зовсім не відчувають себе нерозумно. PokerScout помістив Unibet у світовий Топ-30 по трафіку гравців. Однак тиждень тому Sciolist написав, що кількість гравців насправді майже вдвічі більше, ніж повідомляє PokerScout».

 

Далі представник руму пропонує гравцям зробити підрахунки самостійно, зайшовши в клієнт і склавши числа по всьому кеш. Звичайно, так буде визначено точний загальна кількість кеш-гравців у даний момент часу, але чому не уникати всіх невідповідностей? Адже можна забезпечити таку зв'язок з PokerScout, щоб гравці, які цікавляться ліквідністю пулу, бачили все це на даному сайті.

 

Так чи інакше, деякі особливості нової системи лояльності показують, що вона буде реалізована на щоквартальній, а не щомісячної, основі. Винагороди виплачуватимуть, «як тільки ви наберете достатньо очок лояльності, не чекаючи наступного місяця». Ця програма лояльності буде схожа в плані виплат на діючу і продовжить здійснювати принцип: платити більше нагорі і внизу, менше - в середині.

 

Ідея Unibet полягає в тому, щоб нагороджувати за лояльність у довгостроковій перспективі, а не тільки на щомісячній основі. У відповідності з метою просування досягнень, гравці будуть отримувати бали за завершення різних етапів, а не тільки за суму сплаченого рейка.

 

Дрібні досягнення відображають різноманіття префлопа, наприклад, виграти десять рук, в яких ви зробили рейз на префлопі, або програти п'ять разів після отримання кишенькових тузів. Все це повинно бути виконано протягом приблизно 1 000 роздач.

 

Приблизно 10 000 роздач потрібно зіграти для основних досягнень, відповідних грі на постфлопі. Перетворити кишенькову пару в сет 35 раз або дійти з фул-хаусом до шоудауна 25 разів - ось приклади, які навів представник Unibet.