Обман в покер румах. » Клуб любителей покера, покер в регионах

Обман в покер румах. » Клуб любителей покера, покер в регионах

Покерний сайт PokerStars купить конкурента Full TiltОпубліковано: 22:25, 10 червня 2009

Сайт PokerStars Сайт PokerStars погодився виплатити американській владі 547 мільйонів доларів у справі про відмивання грошей. Про це повідомляється в прес-реліз Федерального бюро розслідувань США.

ФБР також повідомило про купівлю сайтом PokerStars свого конкурента Full Tilt Poker. Влада США в квітні минулого року звинуватили представників цих сайтів серед ще кількох осіб в організації незаконних азартних ігор, банківському шахрайстві, відмиванні грошей та інших злочинах. PokerStars, Full Tilt і ще три покерних сайту були закриті. Згодом Full Tilt звинуватили у використанні "схеми Понці", тобто в роботі за принципом фінансової піраміди, а його засновника Рея Бітара заарештували.

Згідно з угодою, PokerStars виплатить 184 мільйони доларів зарубіжним клієнтам Full Tilt, що тримали кошти на рахунках останнього. Американські гравці зможуть отримати компенсації, звернувшись до Міністерства юстиції. Відомство витратить на виплати у США частину суми 547 мільйонів доларів, виплаченої в рамках врегулювання справи.

PokerStars повідомляє у своєму прес-реліз, що сайт буде працювати за межами США без змін. Крім того, PokerStars зможе добиватися від влади дозволу на роботу в Америці і продовжити діяльність у цій країні (в тому числі і під брендом Full Tilt), як тільки буде надана відповідна можливість.